Yükleniyor

Monshiny - Hakkımızda

MONSHINY Uluslararası ağı ve geniş organizasyon yapısıyla yola çıkarak artık dünya çapında birçok ülkede temsil edilmekte ve her kültürün değerleri benzersiz mimari konseptlerde birleşerek MONSHINY ürünlerine ilham vermekte ve yansıtılmakta.

MONSHINY İlerici bir yenilikçi olarak hassasiyetle hareket ediyor ve dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların duygu ve tarzlarının hayata geçtiği özgün ve özgün ürünler tasarlıyor. Şirketimizin amacı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

MONSHINY Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren, uluslararası bir firma olmaktır.

MONSHINY Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazi olmayı ilke edinen şirketimiz, iş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, yeni ve yaratıcı fikirler ortaya koyan bir firmadır.

MONSHINY, ticaret hayatına başladığı günden itibaren tamamladığı projeler ve yaptığı AR-GE çalışmaları sonunda geniş hizmet yelpazesine sahip olarak sektördeki pazar payı ile birlikte memnun müşteri kitlesini büyütmeye devam etmiştir. Tente, pergola ve gölge sistemleri sektörünün öncü firmalarında biri olan MONSHINY tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında liderliği hedefliyor.

MONSHINY Kullanıcısına özgürlüğü vadeden all seasons tente, katlanır raylı tentenin yanları Şeffaf Stor tente veya katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Üstün mekanik aksamları, runcover ve waterblock uygulamaları ile %100 su ve hava yalıtımı sağlamaktadır.

MONSHINY ailesi olarak hedefimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik ile zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanır mekanlar sunmaktır. Haftanın 7 günü, 24 saat hizmetinizde olan firmamız sürekli desteği ile müşterilerinin çözüm ortağı olarak yanında yer alır ve etkili çözümler sunar.

MONSHINY Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.

Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.

İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.

Çalışanlarımızla, bayilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ilişkimizde dürüst davranırız


MONSHINY
DMR ALÜMİNYUM SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MARKASI’DIR.

Fiyat teklifi istiyorum?

Siz isteklerinizi bize bildirin biz de sizin için en iyi olanı sizin için tasarlayalım.